Menu

HOL 1: YAPI KATALOĞU HAKKINDA - 3D virtual exhibition by YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

HOL 1: YAPI KATALOĞU HAKKINDA

Mon, 12/28/2020 to Sun, 01/31/2021

curated by:

YAPI KATALOĞU Türkiye'nin 1973 yılından beri yayımda olan ve yapı malzemeleri alanında, çok önemli bir boşluğu doldurmuş ilk ve tek malzeme kataloğudur. 2006 yılına kadar 2 yılda bir yayımlanan Katalog, bu yıldan itibaren her yıl yayımlanmıştır. 1983 yılında Türkçe ve İngilizce olarak ayrı ciltler halinde yayımlanan Katalog, 1997 yılında 4 ciltlik bir hacme ulaşmıştır. 2005 yılından itibaren dijital yüzüyle yayın hayatına devam eden Katalog, mobil arayüzleriyle de kullanıcının her zaman yanında olma iddiasını başarıyla pekiştirmiştir.

Malzeme kataloğu (product directory) pazarlaması dünyada gittikçe büyüyen bir reklam türüdür. Firmaların ürünlerini yerleştirdiği bu dijital kataloglar toplam satış rakamlarının 1/3'üne denk gelecek bir yatırım dönüşü sağlar. Kataloğu incelenmiş bir firmanın talep oranı 8/10'dur.

YAPI KATALOĞU 45 yılı aşkın süredir yapı malzemesi firmalarına, bir ürün vitrini, iletişim kanalı, malzeme seçicilerle tanışma imkanı sunan çok kanallı tanıtım hizmetiyle, inşaat piyasasındaki kilit endüstri profesyonellerine erişim sağlar. Mimarlar, iç mimarlar, inşaat mühendisleri, müteahhitler, şantiye şefleri ve satın almacılar YAPI KATALOĞU'ndan ürün ve malzeme seçer, teklif alır ve satın alım yapar, ihale veya bayilik teklifi alır, detaylı bilgi sorgular.

YAPI KATALOĞU, firmaları bu profesyonellere yakınlaştırarak, ürün ve malzeme satışlarına katkı sağlar. Firmaların pazarlama çalışmalarına, online fuar kimliği, pazarlama otomasyonu, SEO, içerik pazarlaması, web sitesi trafiğini geliştirme, basılı reklamcılık gibi hizmetler sunarak destek olur. Bunun yanı sıra firmaların müşteri ilişkilerini, kullanıcılarından yönlendirdiği ürün formlarıyla yönetir ve CRM yapılarına katkıda bulunur.

47 yıldır yüz binlerce sektör profesyonelinin ve şantiyenin elinin altında olmuş, Türkiye'nin Yapı Merkezi "Yapı-Endüstri Merkezinin" içindeki yüzlerce kişinin vizyon, emek ve destekleriyle bugünlere gelmiş YAPI KATALOĞU, 2018 yılı itibariyle dijital yeniliklere adapte olarak, üstelik 15 yıl önceki dijital kurucu mimar ekibin yepyeni öngörüleriyle tamamen donanarak ve bezenerek yoluna tam gücüyle devam etmektedir.

Yepyeni bir altyapıyla yenilenen YAPI KATALOĞU, kolayca aranabilir bir formatta geniş kapsamlı ürün, tasarım, marka, proje bilgisi sağlamakta ve mimarlara yeni ürünler, vaka analizleri (case study), sürdürülebilirlik, BIM ve diğer yeni teknolojiler hakkında en son konularda bilgiler, günlük güncellemeler, düzenli bültenler ve blog içerikleri sunmaktadır.

more exhibitions of YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

HOL 4 .2: ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLLERİ - YAPIDA İNOVATİF ÜRÜN YAPI KATALOĞU KA...

28 Dec 2020 to 31 Jan 2021

YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

ALTIN ÇEKÜL ULUSLARARASI YAPI KATALOĞU ÖDÜLLERİ DİJİTAL SERGİSİ

28 Dec 2020 to 31 Jan 2021

YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

HOL 3: ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLLERİ - YAPIDA İNOVATİF ÜRÜN VE FİKİR ÖDÜLLERİ

28 Dec 2020 to 31 Jan 2021

YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

HOL 6: YAPI KATALOĞU MİMARLIK ÖDÜLLERİ

28 Dec 2020 to 31 Jan 2021

YAPI KATALOGU | BUILDING CATALOG

HOL 4 .1: ALTIN ÇEKÜL ÖDÜLLERİ - YAPIDA İNOVATİF ÜRÜN YAPI KATALOĞU KA...

28 Dec 2020 to 31 Jan 2021

Pages

Do you like the exhibition?

Cookies help us to provide certain features and services on our website. By using the website, you agree that we use cookies. Privacy policy