Menu

Маленькі історії в малюнках дітей Харківщини - 3D virtual exhibition by Olga Kovalova

Маленькі історії в малюнках дітей Харківщини

Tue, 01/24/2023 to Fri, 03/24/2023

curated by:

Проєкт являє собою книгу коміксів, за допомогою яких діти та педагоги розказують свої історії, передають відчуття, рефлексують на тему війни і всього, що їм довелося пережити. Цей проєкт став розрадою для його учасників і подарував їм надію. Надію на перемогу, на щасливе дитинство і на творчість у рідній школі.

Автори проєкту:
Глушич Лариса Олександрівна
Завідуюча художнім відділенням Школи сучасних театрально-сценічних напрямів. Викладачка художніх та мультиплікаційних дисциплін. Членкиня Харківської організації Національної спілки художників України.

Глушич Артем Олегович
Викладач історії мистецтв та художніх дисциплін Школи сучасних театрально-сценічних напрямів. Член Харківської організації Національної спілки художників України.

Яка мета проєкту?
Ми прагнемо допомогти дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, висловити свої думки та переживання за допомогою малюнка, а також об'єднати якомога більше учасників, щоб їхні історії почули і побачити у всьому світі.
Наша мета – зібрати кошти для друку книги коміксів, до якої увійдуть кращі роботи, створені дітьми та їх педагогами. Це видання буде символом важливого історичного та культурного шляху нашої країни і розкаже, як діти пережили надскладний період свого життя.
Зібрані від продажу книги кошти будуть використані на будівництво на території Харківської Школи сучасних театрально-сценічних напрямів бомбосховища, що стане не тільки безпечним прихистком, а й територією творчості для юних художників, мультиплікаторів, акторів, танцюристів, вокалістів, інструменталістів та журналістів, а також дозволить школі повернутися до повноцінного функціонування навіть в умовах війни. Основна частина учасників проєкту нині віддалено навчається і працює саме у цьому закладі.

Do you like the exhibition?